Predsavzatie: Zbavím sa strachu zo šoférovania

Máme tu nový rok a s ním aj nové predsavzatia. Možno ste si aj vy dali predsavzatie,že sa v tomto roku zbavíte strachu zo šoférovania.

Ak je to tak a hľadáte spôsob ako to spraviť. Tak ste tu správne. V mojom e-booku Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania, nájdete presný postup ako som to spravila ja. Popisujem v ňom všetky moje kroky.

Možno sa o prekonanie tohto strachu pokúšate už viac rokov a zatiaľ neúspešne. Prečítali ste viacero článkov, možno ste si zaplatili kondičné jazdy a stále nič. A nechápete čo robíte zle. Prečo sa vám to stále nedarí? Ja som si túto otázku kládla tiež.

Kým som začala jazdiť trvalo mi to dlhých 12 rokov. Tiež som čítala články, diskusie, zaplatila som si kondičné jazdy a vždy to skončilo rovnako, nejazdila som. Všade som chodila s deťmi autobusom a auto nám stálo na parkovisku. Hnevala som sa na seba, ale nevedela som sa svojho strachu zbaviť.

Až keď som začala robiť určité kroky, tak sa to zmenilo a ja som konečne začala jazdiť.

Stretla som veľa žien, ktoré majú rovnaký problém ako som mala aj ja. A keďže som sa ho zbavila, tak chcem pomôcť aj ďalším. Preto som napísala tento e-book a vytvorila som uzavretú podpornú skupinu, v ktorej vám budem pomáhať strach prekonať. Nechcem, aby ste na to boli samé, budem pri vás.

Kúpou e-booku Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania získavate aj prístup do spomenutej uzavretej skupiny.