NLP koučing

NLP cesta k spokojnejšiemu a šťastnejšemu životu

 

Si žena,

ktorá má svoje sny a ciele. napr. začať so sebarealizáciou, zmeniť svoje sebavedomie v pracovnom aj v osobnom živote, začať šoférovať, prestať jesť sladkosti, alebo fajčiť, či zbaviť sa zbytočného strácania času na sociálnych sieťach atď. Túžiš proste po spokojnejšomradostnejšom živote.

Už máš dosť svojich strachov (strach postaviť sa za seba, začať s novou činnosťou v živote, začať šoférovať, zmeniť prácu atď.), ktoré ťa držia na miestenedovoľujú ti posunúť sa v živote vpred. Je jedno, že tie strachy sú vo viacerých oblastiach.

Si otrávená skúšaným a hľadaním spôsobov, ktorý by ti konečne pomohli dostať sa tam, kam chceš.

Hlavou ti bežia myšlienky: "Ešte toto vyskúšam. Toto by mi už mohlo pomôcť."  alebo "Túžim po.... ale mám veľký strach, že to nedokážem. Keby som tak necítila tie nepríjemné pocity zo strachu v tele, aj by som začala šoférovať",  "Začnem až zajtra..."

Si zúfala z toho, že sa nevieš dostať zo svojho zaseknutia na mieste, zo svojho strachu alebo z odkladania vecí na neskôr

 

Pravdepodobne

 
Túžiš sa konečne vo svojom živote posunúť k lepšiemu.

Žiť bez strachu, bez nepríjemných pocitov, ktoré ti strach spôsobuje. Túžiš uzatvoriť v sebe situácie z minulosti, ktoré ti ublížili a ty ich v sebe stále cítiš a nedovoľujú ti oslobodiť sa od toho a posunúť sa v živote ďalej. Napr. situácie z detstva, ktoré ti ešte aj po tých rokoch znižujú tvoju sebahodnotu, alebo napr. ak si pri šoférovaní zažila nejakú nepríjemnú situáciu, ku ktorej sa stále vraciaš v  mysli. 

Túžiš získať viac sebadôvery a sebavedomia, ktoré ti pomôžu vo viacerých oblastiach života. Pomôžu ti zvládnuť lepšie strach zo šoférovania, získať lepšie pracovné miesto, či v oblasti vzťahov.

Túžiš konečne vyriešiť ten koflikt v sebe, ktorý cítiš a nevieš sa ho zbaviť. Jedna tvoja časť ti hovorí jedno, chce v živote zmenu k lepšiemu a druhá to odmieta a nechce nič meniť.

S čím ti môžem pomôcť

 • zmeniť negatívne pocity, ktoré máte spojené s niektorou činnosťou
  napr. so šoférovaním, v pracovnej oblasti, pri rozhovore
 • riešenie vnútorných konfliktov
  vaša jedna časť niečo chce robiť (chcem začať šoférovať, chcem sa začať pravidelne vzdelávať, chodiť na pravidelné prechádzky....) všetko, kde cítite, konflikt
 • meniť nepríjemné pocity z minulých udalostí/situácií, ktoré vám ublížili
  neustále sa vraciate k situácií, kvôli ktorej sa bojíte začať jazdiť, lebo vtedy vám niekto povedal, alebo vtedy sa niečo stalo.... vraciate sa k situácií, kedy vás niekto zosmiešnil a vy to nechcete znova zažiť. Táto sitácia vám uberá z vašej sebadôvery....
 • zvýšiť vašu sebadôveru a sebavedomie
  To že dôverujeme samé sebe, nám pomáha v rôznych situáciach (pohovory, šoférovanie, naväzovanie nových vzťahov...)
 • zmena správania, ktoré vám neprináša úžitok
  napr. dlhé sledovanie sociálnych sietí, sledovanie televízie, jedenie množstva sladkostí, fajčenie....
 • posúvať sa k naplneniu vašich cieľov
  máte cieľ, ale neviete ako sa k nemu vlastne dopracovať, neviete ako začať. Alebo ak si nie ste istá svojím cieľov a váhate, či v ňom pokračovať
 • meniť vaše limitujúce presvedčenia
  na také, ktoré vám budú pomáhať. Napr. máte pocit, že vy nemôžete v živote dosiahnuť úspech, alebo že nemôžete začať šoférovať, alebo možno pocit, že máte nižšiu hodnotu ako niekto iný

Vyber si svoju variantu

1 sedenie NLP koučing
27 eur
1 sedenie NLP koučing trvá 60 min.
3 sedenia NLP koučing
65 eur
balíček 3 sedení NLP koučinku. 1 sedenie trvá 60 min.

Môžeš si vybrať z jednej hodiny koučingu, alebo z balíčkov, podľa toho, čo ti bude najlepšie vyhovovať. Ak si nie si istá, môžeš sa na mňa obrátiť a spolu sa na to pozrieme.

Úvodná 30 min. konzultácia je ZDARMA. Tam si prejdeme, čo potrebuješ riešiť a podľa toho, navrhnem to najvhodnejšie pre teba.

 

Možno myslíš na to, že...

Už si skúšala rôzne metódy, postupy a hľadala si spôsoby, ako zmeniť to, čo ťa trápi. Ako pracovať s tvojim strachom a posunúť sa vpred k tvojmu vysnívanému životu, ale nejako to nefungovalo.

Moja odpoveď: Chápem.. NLP prináša výsledky, pretože pracuje s  našou mysľou, s naším podvedomím. Preto sa dokážeme dostať k tomu, o čom bežne nepremyšľaš. Pomáha nám objaviť naše prekážky a zmeniť ich. Ale keď hľadáš riešenia sama, alebo čítaš knihy, či sleduješ nejaké bežné webináre, tak stále pracuješ len so svojim vedomím.

Čo je to NLP?

NLP je neurolingvistické programovanie. Je to vedecká metóda. Je o práci s našou mysľou. Pomáha nám objaviť naše prekážky, zmeniť ich.

Vďaka NLP vieme zmeniť negatívne pocity z konkrétnych minulých udalostí. Môžeme zmeniť naše automatické reakcie na situácie.

NLP je súbor techník, ktoré nám pomôžu naprogramovať mozog, aby nám pomáhal dostať sa tam, kam chceme. Pomáha nám meniť naše myslenie. Vďaka NLP môžeme preprogramovať naše nefunkčné presvedčenia.

Všetko okolo nás vnímame našimi zmysľami a potom to filtrujeme cez naše skúsenosti a presvedčenia, ktoré sme získali od narodenia. Na základe podnetu z mozgu - keď sme si už prešli podobnou alebo tou istou situáciou, potom nejako reagujeme. To je dôvod prečo ľudia rôzne reagujú a konajú inak na tie isté situácie.

V NLP sú techniky, ktoré nám pomôžu zmeniť naše presvedčenia z tých, kotré nám nepomáhajú v živote, na také, ktoré nám budú pomáhať.

Predstav si že...

zmeníš svoj život vo viacerých oblastiach. Začneš byť sebavedomejšia, budeš vnímať svoju hodnotu. Zmeníš svoje strachy (vo všetkých oblastiach života) a pustíš sa do vecí, po ktorých si túžila, ale stále si ich kvôli niečomu odkladala.

Je jedno či sa tvoj strach, obavy a neistota zo seba, či to zvládneš týka šoférovania, pohovoru, kariéri, alebo hociakej inej oblasti, NLP techniky ti pomôžu zmeniť to. Ak si neveríš dostatočne, alebo máš v sebe presvedčenia po minulých skúsenostiach z nejakej oblasti, že sa ti to nepodari, s NLP technikami to môžeme zmeniť. Nenechaj sa "zadupať do zeme" inými, naučiť sa postaviť sa za seba.

Ujasníš si kam sa v živote chceš posunúť a ako to dokážeš spraviť.

 

Čo hovoria klientky, ktoré už NLP koučing absolvovali?

Po absolvovaní NLP koučingu som mala zo seba lepší pocit, niečo sa vo mne zlomilo a strach sa začal pretvárať na odhodlanie. Po druhom stretnutí vo mne ostala akási ľahkosť, istota, že ja to určite dokážem.

Som veľmi rada a veľmi vďačná. že som mala možnosť absolvovať 2x online stretnutie. Konečne som mala pocit, že mi niekto rozumie, že niekto chápe, čo prežívam a čo riešim za volantom. Niekto, kto mi dal na vedomie, že je v poriadku, keď všetko nebude okamžite úžasné a že je to tak v poriadku, že je to proces učenia sa. A konečne niekto, kto nepovedal, že sú to malichernosti, ale skúsil mi pomôcť. Už po prvom stretnutí a absolvovaní NLP koučingu som mala zo seba lepší pocit, niečo sa vo mne zlomilo a strach sa začal pretvárať na odhodlanie. Po druhom stretnuté vo mne ostala akási ľahkosť, istota, že ja to určite dokážem. Ďakujem. NLP koučing určite odporúčam.
Miriama Tereštíková Lamžová

Vodičský vlastním 20 rokov... strach zo šoférovania som cítila pred NLP koučingom na stupnici (1-10) až na 9-10. Po NLP technike boli tieto pocity neutrálne. Čo je jednoznačný posun k lepšiemu...

Vodičský preukaz vlastním pomaly dvadsať rokov, no za celý ten čas som skoro vôbec nejazdila. Pred pár dňami som sa zúčastnila NLP koučingu s p. A. Závodskou, koučkou, ktorá pomáha ženám zbaviť sa strachu zo šoférovania. Na NLP koučingu sme spolu riešili moje pocity zo šoférovania. Spočiatku som ich na stupnici negatívnych pocitov (1 – 10) hodnotila až na 9 – 10. Po NLP technike sa mi zdali neutrálne, čo je teda jednoznačný posun k lepšiemu. Moje odhodlanie šoférovať sa posunulo dopredu. NLP koučing odporúčam všetkým, ktorí sa šoférovania boja rovnako ako ja a potrebujú získať sebadôveru. Martina
Martina

Ako koučing prebieha?

Dohodneme si termín koučingu. Koučing prebieha cez facebook messenger - cez videohovor.

Si teda v pohodlí svojho domova a nemusíš nikam cestovať a ušetríš tým čas.

Pracujem dvoma spôsobmi, buď konkrétne riešime jednu vec, ktorú práve potrebuješ, alebo pri dlhodobejšiej spolupráci si prejdeme aké strachy a limity mášzhodnotíme tvoj aktuálny stav. Potom sa pozrieme na to, kde by si chcela byť, aké výsledky by si chcela dosiahnuť. A podľa toho vyberiem techniky, ktoré postupne budú meniť tvoju aktuálnu situáciu.

 

Chceš sa poradiť s výberom a zistiť, či je NLP pre teba vhodné?

Napíš mi na: info@andreazavodska.sk