"Ukazujem ženám na základe vlastnej skúsenosti, ako sa môžu zbaviť strachu zo šoférovania, napriek tomu, že majú obrovský strach."

Som autorka projektu Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania. Tento projekt pozostáva z ebooku, knihy a online tréningu. A som tiež autorka knihy Stratení v živote a v strachu.

Som mama dvoch detí.

Som žena, ktorá chápe čo prežívate. Keďže som si tým sama prešla.

 

Vodičský preukaz som si robila pred 12timi rokmi, v čase, keď som bývala v Bratislave pár mesiacov. Vodičský som si spravila bez problémov, ale nejazdila som. Mala som strach. Bála som sa spoliehať sa sama na seba. Mala som pocit, že je toho strašne veľa načo sa treba sústrediť (dávanie rýchlostí, sledovať značky, riešiť križovatky, sledovať chodcov a ostatné autá, radenie do prúdov....) Vôbec som si neverila a bála som sa prebrať tú zodpovednosť.

Dlhé roky som sa točila v strachu. Niekedy som si hovorila, že veď to nejako prejde a začnem. Inokedy, že na to nemám a proste sa s tým zmierim.

Až po rokoch som zistila čo musím urobiť a rozhodla som sa, že ja to dokážem a začnem šoférovať. Keďže som v tomto období stretla veľa žien, ktoré riešili tiež svoj strach, rozhodla som napísať knihu a začať im takto pomáhať. Sama som si tým prešla a viem, aké je to ťažké. Preto im chcem dodať podporu a povzbudenie, že sa to dá.

Kým som konečne svoj strach prekonala trvalo to 12 rokov. Teraz jazdím v Bratislave skoro každý deň.