Uvoľnenie

uviaznutých emócií a blokov

Ospravedlňujem sa, momentálne neposkytujem túto službu

Niekedy sa potrebujeme na veci pozrieť z iného uhla pohľadu. A povedať nahlas to, čo nás ťaží. 

Pomáham ženám v rôznych oblastiach života. Pomáham odkrývať bloky, strachy a uvoľniť uviaznuté emócie. Hľadám súvislosti, s pochopením a s porozumením uľaviť duši.  Mením pohľad na situáciu a dodávam  vám silu.

Ak ste čítali moje knihy, viete, že moja tvorba vzniká na základe mojich skúseností a aj táto metóda tak vznikla. Túžim pomáhať, pretože sama viem, aké je nepríjemné, keď sa vo svojom vnútri trápite a neviete sa zbaviť týchto pocitov. Keď sa vám nedarí tak, akoby ste si predstavovali, no neviete prečo.

Táto metóda je kombinácia rozhovoru, pri ktorom hľadám pôvod problémov a ťažkostí, či máte uviaznuté v tele emócie -  metódou SRT a EST. Metóda SRT a EST je čistenie a odstraňovanie podvedomých blokov a strachov.  Je to práca s kyvadlom, s tabuľkami a s vyšším ja. Pracujeme s podvedomím, v ktorom máme často uložené bloky, o ktorých nevieme. A práve tie nám znepríjemňujú život.

Čo sú to uviaznuté emócie?

Sú to emócie, ktoré máme uložené niekde v tele - nemusíme o nich vôbec vedieť. Vznikli zo situácií, ktoré nemáme v sebe doriešené, ktoré nás nejako ranili.

Z jednej situácie sa nám takto do podvedomia a tela uloží niekoľko emócii. Preto na odstránenie niektorých väčších problémov je potrebné absolvovať viac uvolňovaní.

Ako to bude prebiehať:

Všetko prebieha cez online video rozhovor – cez facebook, streamyard (pošlem vám link, na ktorý sa priamo napojíte, neriešite heslá ani nič podobné) alebo po dohode cez zoom. Na úvod mi poviete, čo by ste chceli riešiť. Počas rozhovoru budeme hľadať prepojenia a vznik vašich ťažkostí.

Čo metódou môžeme riešiť:

  • uvoľnovanie zablokovaných (uviaznutých) emócií v tele
    Ak si pamätáte (alebo aj nepamätáte) na nejakú sitáciu, o ktorej viete, že vám spôsobuje neustále trápenie a bolesť.
  • rodovú líniu (strachy, bloky, ktoré si prenášame)
  • strachy, ktoré máte, ale neviete odkiaľ sa vo vás vzali a prečo ich cítite
  • bloky – nedarí sa vám v určitej oblasti (vzťahy, podnikanie, práca, nové projekty, šoférovanie..)
  • cítite nepríjemné pocity, akoby vás stále niečo ťažilo a ťahalo dolu
  • sebaprijatie a sebaláska

               Cena konzultácie

Túto službu ponúkam ako novinku. Cena tejto služby je 65 eur.

Konzultácia trvá cca 60 minút. Po nej vám uvolním emócie a bloky, ktoré som počas rozhovoru našla. Väčšinou to trvá cca 1-2 hodiny (to už prebieha bez vašej prítomnosti).

Napíšte mi správu a dohodneme na konkrétnom čase a ostatných veciach. info@andreazavodska.sk

Veľmi sa na vás teším.

S láskou

Andrea

               

                Ako vznikla kombinácia metód

Vznikla v čase, keď mi bolo najhoršie a hľadala som spôsob, ako z toho von. Ako sa hovorí, že to zlé nám môže priniesť niečo dobré, tak presne to sedelo. Túžila som sa venovať naplno mojej tvorbe, podnikaniu, ale nedarilo sa mi. Cítila som sa neschopná, bez možnosti úspechu. Sledovala som ženy z rôznych skupín, ako rastú po stránke veľkosti publika aj po finančnej stránke. No ja som stále akoby začínala.

Zakúpila som si viaceré online kurzy a tréningy, ktoré boli zamerané na podnikanie. No po každom som sa posunula len o maličký krok. Po rokoch som objavila energetické podnikanie, a začala ma priťahovať duchovná stránka života. Vtedy som objavila nové kurzy, nové knihy. Vyskúšala som rôzne terapie a metódy, ktoré mi znova pomohli čiastočne.

Moje vnútorné pocity, strachy a niečo čo mi bránilo napredovať a cítiť sa spokojne a šťastne, som si niesla stále so sebou a cítila som sa zle. Mala som pocity, ktorých som sa chcela zbaviť. Nechápala som, prečo sa neustále cítim nahnevaná, frustrovaná a nespokojná. Čím viac som sa to snažila v sebe potlačiť, tým horšie som sa cítila. Chvíľami som mala pocit, že sa z toho zbláznim. Čo vám poviem, samozrejme, že som sa za tieto pocity hanbila.

No bolo na mne viditeľné, že nie som šťastná. A vďaka tomu, že som sa cítila tak veľmi zle, som si pospájala časti metód, upravila si ich pre seba a konečne som po nich pocítila skutočnú úľavu na duši. Bolo to ako keď si stále so sebou nosíte ťažký náklad, ako keď ste neustále v strese, v napätí a všetko to zrazu z vás spadne. Ani neviem ako to lepšie opísať, proste vo svojom vnútri som cítila pokoj a slobodu.

               

            Referencie:

Strach zo šoférovania u mňa spôsobila nehoda cestou do pôrodnice...  Dcéra mala tento rok 18 rokov a ja som na Facebooku objavila online tréningy a konzultácie p. Závodskej. Pomohla mi nielen prostredníctvom konzultácie ale aj odblokovaním mojich negatívnych emócií. Odhodlala som sa opäť sadnúť za volant...

Strach zo šoférovania u mňa spôsobila nehoda cestou do pôrodnice. V aute mi odtiekla plodová voda a ja som sa bála, či dcérka bude v poriadku. Vďaka bohu všetko dobre dopadlo. Ja som ale od tej chvíle mala hrôzou zo šoférovania. Absolvovala som aj nejaké kondičné jazdy no nepomohli prekonať môj strach a obavy. Dcéra mala tento rok 18 rokov a ja som na Facebooku objavila online tréningy a konzultácie p. Závodskej. Pomohla mi nielen prostredníctvom konzultácie ale aj odblokovaním mojich negatívnych emócií. Odhodlala som sa opäť sadnúť za volant. A aj keď mi to ide veľmi pomaly, nevzdávam sa a verím, že to opäť zvládnem. Ďakujem 😊
Martina Rovná

 

... odblokovala ešte nejaké emócie, a to som naozaj pocítila, lebo v tu noc som mala živý sen, ako som odšoférovala krátku trasu k nášmu domu a ráno som sa zobudila s takým radostným pocitom, že sa teším na šoférovanie. To nadšenie mi stále zostalo a naozaj sa tešímm, keď si sadnem za volant.

Mala som možnosť absolvovať s pani Andreou online konzultáciu s následným odblokovaním uviaznutých emócií. Pani Andrejka je veľmi príjemná, takže rozhovor mi rýchlo ubehol a už po ňom som sa cítila lepšie. Po pár dňoch mi písala, že mi odblokovala ešte nejaké emócie, a to som naozaj pocítila, lebo v tú noc som mala živý sen, ako som odšoférovala krátku trasu k nášmu domu a ráno som sa zobudila s takým radostným pocitom, že sa teším na šoférovanie. To nadšenie mi stále zostalo a naozaj sa teším, keď si sadnem za volant. Ale ako hovorí aj pani Andrea, ona mi môže pomôcť s odblokovaním emocií a dať tipy, ako zase začať so šoférovaním, ale rozhodnutie a odvaha sadnúť si za volant je len na mne. Ďakujem za skvelú skúsenosť a služby pani Andrejky veľmi odporúčam😊
Eva Halásová

 

Po pročištění emočních bloků jsem se cítila lépe. Zaznamenala jsem větší sebedůvěru, když jsem do auta sedla sama.

Konzultace s Andrejkou byla příjemná, věcná, dokázala věci správně pojmenovat a vycítit, kde by mohl být problém. Po pročištění emočních bloků jsem se cítila lépe..Zaznamenala jsem, větší sebedůvěru, když jsem do auta sedla sama.
Martina Ševců

               Vypočuť, prijať so súcitom, pochopiť, nájsť súvislosti a uľaviť duši - to je to, čo vám odovzdávam.