Metóda Oslobodenie Duše

Niekedy sa potrebujeme na veci pozrieť inak, z iného uhla pohľadu. Potrebujeme povedať nahlas to, čo nás ťaží. 

Pomáham ženám v rôznych oblastiach života. Pomáham odkrývať bloky, strachy. Hľadám súvislosti, s pochopením a s porozumením uľaviť duši.  Mením pohľad na situáciu a dodávam  vám silu.

Ak ste čítali moje knihy, viete, že moja tvorba vzniká na základe mojich skúseností a aj táto metóda tak vznikla. Túžim pomáhať, pretože sama viem, aké je nepríjemné, keď sa vo svojom vnútri trápite a neviete sa zbaviť týchto pocitov. Keď sa vám nedarí tak, akoby ste si predstavovali, no neviete prečo. Metóda prepája vedecké a duchovné časti.

 

Metóda Oslobodenie duše:

Táto metóda je kombinácia rozhovoru, pri ktorom hľadám pôvod problémov a ťažkostí – na základe určitých otázok a  s metódou SRT. Metóda SRT je čistenie a odstraňovanie podvedomých blokov a strachov.  Je to práca s kyvadlom, s tabuľkami a s vyšším ja. Pracujeme s podvedomím, v ktorom máme často uložené bloky, o ktorých nevieme. A práve tie nám znepríjemňujú život.

Čo metódou riešim:

-        uvoľnovanie zablokovaných (uviaznutých) emócií v tele - ak sme prežili nejakú situáciu, ktorá nás veľmi ranila, emócia, ktorú sme cítili nám niekedy uviazne v tele.

-        rodovú líniu (strachy, bloky, ktoré si prenášame)

-        strachy, ktoré máte, ale neviete odkiaľ sa vo vás vzali a prečo ich cítite

-        bloky – nedarí sa vám v určitej oblasti (vzťahy, podnikanie, práca, nové projekty, šoférovanie..)

-        cítite nepríjemné pocity, akoby vás stále niečo ťažilo a ťahalo dolu

Ako to bude prebiehať:

Všetko prebieha cez online video rozhovor – cez facebook, streamyard (pošlem vám link, na ktorý sa priamo napojíte, neriešite heslá ani nič podobné) alebo po dohode cez zoom. Na úvod mi poviete, čo by ste chceli riešiť. Počas rozhovoru budeme hľadať prepojenia a vznik vašich ťažkostí.

 

               Cena hodinovej konzultácie

Túto službu ponúkam ako novinku pre mojich klientov. A preto, že je to novinka rozhodla som sa, že si cenu určíte vy - až po konzultácii. Teda napíšete mi, že máte o konzultáciu záujem, prebehne konzultácia a po nej sa rozhodnete, koľko zaplatíte. Ja vám pošlem údaje k platbe a vystavím faktúru s vašou sumou. Ako sa Vám to páči 🙂 ?

Ak Vás zaujíma prečo to ponúkam takto netradične, tak je to preto, aby ste si vyskúšali niečo nové bez zbytočného váhania. Veľmi sa na Vás teším.

Konzultácia trvá 60-70 minút.

Napíšte mi správu a dohodneme na čase a ostatných veciach. info@andreazavodska.sk

Veľmi sa na vás teším.

S láskou

Andrea

 

                Ako vznikla táto metóda

Metóda Oslobodenie duše vznikla v čase, keď mi bolo najhoršie a hľadala som spôsob, ako z toho von. Ako sa hovorí, že to zlé nám môže priniesť niečo dobré, tak presne to sedelo. Túžila som sa venovať naplno mojej tvorbe, podnikaniu, ale nedarilo sa mi. Cítila som sa neschopná, bez možnosti úspechu. Sledovala som ženy z rôznych skupín, ako rastú po stránke veľkosti publika aj po finančnej stránke. No ja som stále akoby začínala.

Zakúpila som si viaceré online kurzy a tréningy, ktoré boli zamerané na podnikanie. No po každom som sa posunula len o maličký krok. Po rokoch som objavila energetické podnikanie, a začala ma priťahovať duchovná stránka života. Vtedy som objavila nové kurzy, nové knihy. Vyskúšala som rôzne terapie a metódy, ktoré mi znova pomohli čiastočne.

Moje vnútorné pocity, strachy a niečo čo mi bránilo napredovať a cítiť sa spokojne a šťastne, som si niesla stále so sebou a cítila som sa zle. Mala som pocity, ktorých som sa chcela zbaviť. Nechápala som, prečo sa neustále cítim nahnevaná, frustrovaná a nespokojná. Čím viac som sa to snažila v sebe potlačiť, tým horšie som sa cítila. Chvíľami som mala pocit, že sa z toho zbláznim. Čo vám poviem, samozrejme, že som sa za tieto pocity hanbila.

No bolo na mne viditeľné, že nie som šťastná. A vďaka tomu, že som sa cítila tak veľmi zle, som si pospájala časti metód, upravila si ich pre seba a konečne som po nich pocítila skutočnú úľavu na duši. Bolo to ako keď si stále so sebou nosíte ťažký náklad, ako keď ste neustále v strese, v napätí a všetko to zrazu z vás spadne. Ani neviem ako to lepšie opísať, proste vo svojom vnútri som cítila pokoj a slobodu. A práve preto, vznikol aj názov Oslobodenie duše.

 

Rozhovor duší v pohodlí domova...

 

               Vypočuť, prijať so súcitom, pochopiť, nájsť súvislosti a vyliečiť dušu - to je to, čo vám odovzdávam.