Kniha/E-book

 Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania

získaj motiváciu a začni šoférovať

Pravdepodobne...

Si žena, ktorá je šikovná a vie, že šoférovanie by jej uľahčilo veľa vecí v živote (nákupy, odvoz detí na krúžky, do školy, k lekárkam...)

Máš vodičský x rokov, ale šoférovala si možno pár krát, keďže máš veľký strach.

Za volantom sa necítiš vôbec dobre. Už len pri predstave, že by si mala ísť jazdiť, ťa bolí žalúdok a je ti zle. Potia sa ti ruky a strach cítiš v celom tele.

Už ťa nebaví stále počúvať vety: "Prečo nejazdíš?" "A čoho sa bojíš?"

Si nahnevaná na seba, aj na tých, ktorí sa na tvoj strach zo šéforovania pýtajú.

 

Tiež viem...

Beží ti hlavou, že by si aj chcela začať, že sa už na to cítiš, ale chýba ti povzbudenie a motivácia, že aj ty s tvojím veľkým strachom  to môžeš dokázať.

Pravdepodobne na teba nefunguje veta: "Veď si sadni za volant a choď." a tak hľadáš iný spôsob - tak ako ja kedysi.

Túžiš vedieť, konkrétne kroky, ako môžeš začať so šoférovaním.

vieš, že je potrebné, aby si šoférovať chcela TY a nie, aby to chcel len niekto iný.

Si pripravená získať motiváciu, povzbudenie a túžbu konečne to dokázať a začať šoférovať. Vystúpiť z toho kruhu strachu.

Čo keby si vedela...

 • začať so svojím strachom pracovať
  - začať inak, ako: "Veď si za volant a choď."
 • získať uvedomenie, že aj TY to môžeš zvládnuť
 • získať povzbudenie, vďaka môjmu príbehu, ako som kedysi začala šoférovať ja po 12tich rokoch
 • dosiahnuť motiváciu, kotrá ťa bude poháňať vpred
 • mať konkrétne kroky, ktoré ťa povedú

Kdo jsem

Moje meno je Andrea Závodská a som autorka projektu Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania. Autorka ďalších dvoch kníhcertifikovaná NLP koučka.

Ukazujem svojim klientkam, že napriek tomu, že teraz majú veľký strach, môžu postupne začať šoférovať.

Sama som kedysi mala strach 12 rokov šoférovať a myslela som si, že na to nemám a že nikdy jazdiť nebudem. Až kým som sa nerozhodla, že chcem šoférovať.

Kedysi som hľadala rady na internete ako začať jazdiť, keď mám strach. No sadni si za volant a choď na mňa nejako nezabralo.

Naučila som sa, že rozhodnutie začať a chcieť šoférovať boli mojím odrazovým mostíkom k šoférovaniu.

 

Za volantom som sa vôbec necítila dobre. Mala som obrovský strach, už len pri predstave, že mám ísť šoférovať.  Bola som nervózna a bolel ma žalúdok.

Mala som pocit, že ma nikto nechápe a že som v tomto strachu sama. Čítala som si články a hovorila som si, to sa ľahko povie. Postupne som prišla na to, ako strach prekonať a uvedomila som si, že môžem pomáhať ďalším ženám a vytvoriť to, čo mne chýbalo. A preto začali postupne vznikať produkty Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania., vďaka ktorým vám môžem odovzdať všetky kroky, ako som začala šoférovať a dať vám podporu, povzbudenie.

 

Aj vy dokážete svoj strach prekonať tak, ako som to dokázala po 12tich rokoch ja.

Vyber si variantu

E-book mám aj v českej verzií.

UPOZORNENIE:

Ak ste si zvolili, že máte záujem o knihu (fyzický produkt), pri objednávke potrebujete vybrať poslať poštou (nie mailom). Spôsob poslať mailom je určený len pre ebooky a online program. Ďakujem.

E-book
17 eur
dokument vo formáte pdf, ktorý vám po zaplatení pošlem na mail. E-book obsahuje novú časť, ktorú som doplnila. Túto časť tlačená kniha nemá.
Kniha
13,50 eur
10,90 eur
Tlačená kniha. Kniha má 166 strán. Môžete si vybrať doručenie cez Packetu alebo Slovenskú poštu.

Uchmatnite si jednu pre seba 🙂

Čo kúpou získate?

 • uvedomenie, že ak chcete začať šoférovať, tak to môžete dokázať napriek strachu
 • konkrétne kroky ako postupovať
 • povzbudenie a motiváciu začať postupne jazdiť
 • plán prekonania strachu
 • prístup do praktickej časti na webe (linky na videá a články s praktickými ukážkami a radami)
 • členstvo v uzatvorenej skupine na facebooku
  v skupine sme ženy, ktoré mali alebo majú strach zo šoférovania. Takže je to bezpečné a chápajúce prostredie, kde sa navzájom podporujeme
 • možnosť komunikovať cez správy
 • podpis autorky v knihe

Máte radi knihy? Pozrite sa aj na ďalšie knihy od autorky.

Teraz už jazdím sama do práce, na kratšie vzdialenosti tiež a dokonca som už otočila trasu Bratislava- Rimavská Sobota 

Kniha mi veľmi pomohla prekonať môj strach zo šoférovania. 5 rokov po získaní vodičského preukazu som sa volantu bála, ako čert kríža 😉 Je pravda, že knižka tiež chvíľu ležala na poličke, kým som sa odhodlala. Ale potom to už išlo- každou jazdou som si bola istejšia a istejšia. Síce zo začiatku iba krátke trasy a s priateľom po boku, ale bola som kľudnejšia. Teraz už jazdím sama do práce, na kratšie vzdialenosti tiež a dokonca som už otočila trasu Bratislava- Rimavská Sobota (ale ešte stále so spolujazdcom). Kniha mi veľmi pomohla, nakoľko ja som "čitateľský typ" a kým si niečo neprečítam môžu mi všetci hovoriť čo chcú a míňa sa to účinku 😂
Nora Miškeinová

 

Strach som mala stále obrovský, pred jazdami som zle spala, mala som tráviace problémy. Jazdila som v absolútnom tichu, maximálne sústredená na jazdu. Dnes po piatich mesiacoch zvládam známe trasy bez nervozity, s hudbou, spevom 😊.

V e-booku som našla vynikajúci súhrn informácií a dobrých, povzbudivých rád. Po 23 rokoch od získania vodičáku som bola okolnosťami donútená a vnútorne rozhodnutá začať šoférovať. Mala som obrovský strach o bezpečnosť seba, okolia, majetku. V žiadnom prípade som nevedela začať sama, alebo s iným šoférom vedľa seba. Absolvovala som 10 kondičných jázd, čím som získala základnú schopnosť ovládať vozidlo, ale zároveň mať istotu v brzdách lektora autoškoly. Prvé samostatné jazdy som absolvovala v skorých ranných hodinách, v prázdnych uličkách. Keď som mala nacvičenú jednu trasu, pridávala som ďalšie. Strach som mala stále obrovský, pred jazdami som zle spala, mala som tráviace problémy. Jazdila som v absolútnom tichu, maximálne sústredená na jazdu. Dnes po piatich mesiacoch zvládam známe trasy bez nervozity, s hudbou, spevom 😊. Pri nových trasách sa stále riadim radami – naštudujem trasu vopred, aby som bola pripravená. Pred pol rokom som si povedala, že keď zvládnem šoférovanie, zvládnem už všetko. Nebolo to jednoduché, ale aj vďaka Andrejkinmu e-booku a podpornej skupine na FB sa to podarilo. Ďakujem!
Andrea Štecáková Mentová

 

..rútil sa na mňa kamión a z druhej autobus. Dva roky som nebola kvôli strachu schopná sadnúť za volant. Nejazdila som až do chvíle, kým som natrafila na túto knihu. V niekoľkých desiatkach strán sa autorke podarilo to, čo sa nepodarilo za dva roky celej mojej rodine.

Ako 20 ročná som si urobila vodičský a začala brázdiť ulice obcí v okolí Košíc, neskôr som zvládala takmer celý východ. Takto som jazdila bez problémov asi 9 rokov, až do chvíle, kedy som zažila nepríjemnú situáciu takmer doma, na frekventovanej križovatke neďaleko Košíc, kde sa mimochodom prihodilo aj viacero smrteľných nehôd. V ôsmom mesiaci tehotenstva som sa pohla do križovatky, kde mi oproti idúce a smer meniace auto nedalo prednosť a ja som zrazu zošokovaná a roztrasená ostala stáť v strede križovatky, kde sa už na mňa z jednej strany rútil kamión a z druhej autobus. Dva roky som nebola kvôli strachu schopná sadnúť za volant a už vôbec nie prejsť tou križovatkou (kde mimochodom rok po mojom incidente mňa a moje deti takmer zvalcoval ďalší arogantný vodič na priechode pre chodcov. Nejazdila som až do chvíle, kým som natrafila na túto knihu. Kniha je písaná úžasným, povzbudzujúcim štýlom. Kniha nenaučí jazdiť, nenaučí poznať značky, natankovať, ani opraviť defekt, či vymeniť žiarivku. Ale určite dokáže povzbudiť, podporiť zdravé sebavedomie a odhodlanie za volant sadnúť. Naučí jazdiť v hlave, v mysli. Vďaka knihe, a teda ďakujem pani autorke za jej napísanie, som nabrala odvahu a opäť jazdím (dnes už zasa takmer rok), na rušné ulice Košíc sa síce ešte úplne necítim, dôvodom je však fakt, že ako matka na RD bývajúca mimo mesta, ma to až tak veľmi nenúti, no dostanem sa už ale takmer všade, kam chcem (áno, občas sa prekonám a idem aj do mesta,verím, že po RD to bude častejšie). Takže ešte raz ďakujem pani Závodskej. V niekoľkých desiatkach strán sa jej podarilo to, čo sa nepodarilo za dva roky celej mojej rodine.
Mária Pekľanská

 

Šoférovanie mi prinieslo slobodu, keď je manžel na služobke a ja s deťmi u rodičov v TN, uz nečakám kým muž príde pre nás ale odšoférujem to do BA sama

Adi, chcem sa vám veľmi poďakovať a zaželať vám aby ste nás ženy povzbudzovali k šoférovaniu aj naďalej...tá cesta, ktorú som začala na vašom kurze je na dlho a ešte sa neskončila...ale idem po nej a nevzdávam sa:). Šoférovanie mi prinieslo slobodu, keď je manžel na služobke a ja s deťmi u rodičov v TN, uz nečakám kým muž príde pre nás ale odšoférujem to do BA sama. Momentálne je pre mňa výzva parkovanie v BA, ale celkovo šoférovanie v BA je pre mňa ešte stále nočná mora a chodím len tam, kde poznám cestu a viem že zaparkujem. Ako som písala mám toho ešte veľa pred sebou,...ale táto cesta nie je len o šoférovaní, je o mojich strachoch o ich prekonávani, o viere v seba samu a aj prijatie zodpovednosti za deti v oblastiach života, v ktorých sa ja sama cítim neisto. Držím vám palce v ďalších prácach a ďakujem! Eva
Eva Valentyniová

Po 24 rokoch po smrti môjho ocka som sa odvážila sadnúť si za volant. Kniha bola prvým motivátorom.

Kniha bola a je úžasná. Po 24 rokoch po smrti môjho ocka som sa odvážila sadnúť si za volant. Kniha bola prvým motivátorom. Ja vždy hovorím náhody neexistujú ale nejak to išlo pekne postupne (možno ocko z hora sa o to pričinil). Najskôr som Vás náhodne objavila na nete, potom kniha, ktorú som skutočne prečítala na jeden hlt, a bola taká dobrá, že chutila 2x 🙂. Neboli to prázdne frázy, ale skutočne odžitý príbeh a to ma nakoplo. Netvrdím, že je to už perfektné ale už jazdím a kto ma pozná, vie koľko síl a energie ma to stálo a stojí. Takže veľké ďakujem, že ste, že nám pomáhate, neskutočne motivujete. Knihu môžem len odporúčať. Ďakujem Andrejka.
Andrea Krišťanová

Vodičský preukaz som mala 13 rokov. Seminár mi dal veľa....  Teraz jazdím, aj keď to nie je každý deň, ale keď treba, už nemám problém sadnúť za volant.

Vodičský preukaz som mala 13 rokov a nejazdila som. Zúčastnila som sa seminára Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania. Dal mi veľa, hlavne som si po ňom stále opakovala, že jazdiť viem, ale čo ma blokuje je strach v mojej hlave a uvedomenie si, že nikto na ceste nechce úmyselne zapríčiniť nehodu (lebo aj tohto som sa bála, že čo ak niekto do mňa nabúra, alebo ja nabúram). Šoférovanie mi prináša pocit slobody. Nemusím stále niekoho prosiť, aby mňa a moje dcéry niekam odviezol. Aj keď ešte parkovanie nemám v malíčku, tak odviezť sa z bodu A do bodu B už zvládam. Jazdím, aj keď to nie je každý deň, ale keď treba, už nemám problém sadnúť za volant.
Petra Antalíková

..ebook mi pomohol po neúspešných pokusov počas 13 rokov odvážiť sadnúť sama za volant.

Andrejkin ebook mi pomohol znova po neúspešných pokusov počas 13 rokov odvážiť sadnúť sama za volant. Dovtedy som vždy šla s niekým, ale oplatilo sa a moje sebavedomie postupne rastie. Veľmi mi pomáhajú aj jej odporúčania, videá či blogy a podporná skupina na Fb. Ďakujem
Gabriela Kadlečíková

Kniha je úžasná!!! Toľko motivácie, povzbudenia. Aďka ty dostaneš za volant každú žienku. Si neskutočná motivátorka! 

Kniha je úžasná!!! Toľko motivácie, povzbudenia. Aďka ty dostaneš za volant každú žienku. Si neskutočná motivátorka! Aj keď som šofér už roky, táto útla knižka mi priniesla toľko novej odvahy a odhodlania. Aďka v nej opisuje rôzne situácie na ceste a ako sa môžete vo vlastnom strachu zachovať s odvahou. Opisuje napr. situácie, keď sa neviete rozbehnúť do kopca, alebo vám to skape na križovatke. Nevšímaj si trúbenie, ani reakcie vodičov, sústreď sa len na to, čo máš robiť a potom si už len povedz: "Zvládnem to." Andrejka milá, ďakujem Ti za toľko povzbudenia, čo si mi do života so svojou knižkou priniesla. A nie len v šoférovaní, ale aj v iných oblastiach, pred ktorými som mala rešpekt či strach. Teraz sa už nepozerám doprava a doľava, ani čo povedia iní, jednoducho sa vystriem a poviem si: "Zvládnem to".
Andrea Kováčová

 Kniha je veľmi pekne a hlavne “ľudsky” napísaná, bez zbytočných “fráz”, ale prezentuje skutočný príbeh pani autorky čo je za mňa veľké plus.

Ak máte strach zo šoférovania, táto kniha by vám mohla pomôcť tento strach prekonať. Veľa situácii, ktoré autorka popísala sa presne zhodovali s tými, ktoré som preživala ja, ktorých som sa bála ja... Jedna veta mi utkvela v pamäti: šoférovanie som si spájala so strachom a tak som sa bála šoférovať. To bol presne môj prípad a tak som prestala slovo strach skloňovať v súvislosti so šoférovaním a pomohlo to. Kniha je veľmi pekne a hlavne “ľudsky” napísaná, bez zbytočných “fráz”, ale prezentuje skutočný príbeh pani autorky čo je za mňa veľké plus.
Livia B.

Knihu som prečítala na jeden dych. Vo všetkom, čo ste tam písali v každej jednej vete som sa našla. Kniha mi veľmi pomohla sa odhodlať pustiť sa do toho...a hneď ako sa bude dať tak aj začať...

Knihu som prečítala na jeden dych. Vo všetkom, čo ste tam písali v každej jednej vete som sa našla. Kniha mi veľmi pomohla sa odhodlať pustiť sa do toho...a hneď ako sa bude dať tak aj začať....pretože manžel mi samej auto nezverí...hoci na dvore nám stojí ešte jedno....vždy keď mám čas tak si urobím nejaké testy z autoškoly z linkov, ktoré ste uviedli v knihe...teším sa, že som natrafila na Vás...a rada Vám napíšem názor aj mojej maminy na knihu....
Katarína Melková

...ebook odporúčam ženám, čo sa ocitli v takejto situácii a rady by zase sadli za volant...už len preto, aby mohli byt nezávislejšie a samostatnejšie...

Myslím, že v tomto ebooku by sa našla mnohá z nás, čo má problém so šoférovaním...ako napr. aj ja...niečim podobným ako autorka som si prešla tiež...a aj vďaka tomuto ebooku som sa "nakopla" s tým, že do leta 2017 už chcem normálne a samostatne šoférovať...pretože naozaj je to (ako autorka píše) len vo vašej hlave...treba si dodať sebavedomia, premôcť sa a veriť si, že to dokážem...ebook odporúčam ženám, čo sa ocitli v takejto situácii a rady by zase sadli za volant...už len preto, aby mohli byt nezávislejšie a samostatnejšie...
Zuzana Poláková

Tento ebook je užitočný sprievodca pre každú ženu, ktorá má obavy zo šoférovania.

Tento ebook je užitočný sprievodca pre každú ženu, ktorá má obavy zo šoférovania. Nájdete tu zaujímavé rady týkajúce sa takmer všetkých dopravných situácií, ktorých ste sa doteraz báli, veľa užitočných linkov, praktických ukážok, postrehov... Doplnený o Andrejkin osobný príbeh a členstvo v podpornej skupine na FB, vám tento ebook bude nápomocným sprievodcom k slobodnejšiemu a samostatnejšiemu životu.
Stanka Soboloválektorka, autorka knihy Tajomstvo ženskej prosperity, Terapeut Duše,

Zistenie, že sme na tom mnohé podobne je tiež povzbudením. Po pár dňoch od seminára a kúpi ebooku: Bola som šoférovať zatiaľ len raz. A príjemne ma potešilo, že z jazdy samotnej a auta nemám úzkosť.

Ďakujem za zaujímavú skúsenosť. Veľmi sa mi páčilo, že ste to poňali osobne a predstavili nám ako ste svoj strach zvládli vy, spoločne s radami, ktoré v sebe zahŕňajú nielen prekonanie strachu, ale aj osobnostný rozvoj. Verím, že keď prekonám tento strach, dostane ma to na iný level a rovnaké princípy, budem môcť aplikovať na čokoľvek, čo v živote budem chcieť dosiahnuť. Zistenie, že sme na tom mnohé podobne je tiež povzbudením. Po pár dňoch od seminára a kúpi ebooku: Bola som šoférovať zatiaľ len raz. A príjemne ma potešilo, že z jazdy samotnej a auta nemám úzkosť. Každá jazda je krôčik bližšie k cieľu a motivácia. Ebook je rovnako povzbudivý, ako bol aj seminár. Ďakujem
Lucia Šafár

Adin e-book vo mne opäť vzbudil chuť a motiváciu zmobilizovať sily a dosiahnuť vytúženú slobodu aj v tejto oblasti života. Jej príbeh ma inšpiroval hľadať nové riešenia a najmä sa nevzdať.

“Po dvoch veľmi negatívnych skúsenostiach za volantom sa mi šoférovanie akosi spojilo so strachom. Jazdím málo a s obavami, čo v živote súčasnej ženy vie byť celkom obmedzujúce. Adin e-book vo mne opäť vzbudil chuť a motiváciu zmobilizovať sily a dosiahnuť vytúženú slobodu aj v tejto oblasti života. Jej príbeh ma inšpiroval hľadať nové riešenia a najmä sa nevzdať. Delí sa ňom o svoje úspechy aj prekážky, ktoré prekonávala a hlavne praktické tipy, ktoré jej boli pri prekonávaní strachu najviac nápomocné. Verím, že budú nápomocné aj mnohým ďalším ženám.
Zuzana Koščováautorka kníh Šťastie nie je mýtus, Rozprestri krídla a spoluautorka knihy Tajomstvo ženskej prosperity

Po 7mich rokoch som si konečne sadla za volant!

Po 7mich rokoch som si konečne sadla za volant! Je to v hlave a s negatívnym myslením sa to nedá zvládnuť. Jazdím každý deň a ide mi to celkom fajn. Niekedy mám ešte stále pocit, že sa bojím, ale to hlavne vtedy, keď na to myslím. (účastníčka seminára a čítala aj ebook).
Eva Venglovičová

Keď som si prečítala tento jej e-book, bola som dojatá jej odhodlaním a húževnatosťou s akou čelila svojmu strachu. Napísala knižku-návod a je to úprimná cesta za slobodou.

Andrejku som stretla na jednom trhu tohto roku a pôsobí ako veľmi jemné žieňa. Ale keď som si prečítala tento jej e-book, bola som dojatá jej odhodlaním a húževnatosťou s akou čelila svojmu strachu. Napísala knižku-návod a je to úprimná cesta za slobodou. Strach je emócia, ktorú vieme zvládnuť, cez ňu si uvedomujeme všetky svoje slabosti. Aj o tom je tento e-book. Prišiel ako na zavolanie. Je tam kopec dobrých rád, praktické zvládnutie a hlavne osobná skúsenosť. Andrejka je svetlý príklad, že sa to oplatí a podarí. Svetielko pre mňa a mnohé iné ženy, ktoré šoférujú so stiahnutým žalúdkom alebo vôbec. Nech žiari a presvetľuje naše cesty za volantom auta. Po prečítaní som mala chuť ísť do toho. Hneď a zaraz. Od nového roku je to moja priorita. Určite sa ozvem, ako to zvládam na živo. Ďakujem a tlieskam.
Zuzana Straňánkováautorka liečivých omaľovánok pre dušu www.zunashop.sk
Účastníčka seminára: Ja som si veru sadla za volant s nadšeíim hneď druhý deň, bolo to strašné ale ten pocit na konci bol na nezaplatenie...Páčil sa mi ten pocit lámania strachu a posúvania samej seba. Vodičský mám 14 rokov.
Eva V.

Možno váhaš...

Nevieš, či ti kniha alebo e-book môže pomôcť. Chápem to. Ale pravda je taká, že môže. Ak máš tie správne postupy.

 

Využite možnosť kúpi balíčka kníh, za najvýhodnejšiu cenu

 

 

Začnite si veriť, že to dokážete.