Ako sa zbavíte strachu zo šoférovania bez veľkého stresu

Chcete sa strachu zbaviť, ale neviete ako?

Pokúšali ste sa o to viac krát, ale nakoniec vás vždy váš strach prevalcoval?

Čo keby ste aj vy dosiahli vytúženého výsledku?

Stiahnite si zadarmo ebook Strach zo šoférovania

Šoférovanie bolo pre mňa nočnou morou. Myslela som si, že ten strach nikdy neprekonám. Viem ako sa cítite a čo prežívate. Ja som mala strach zo šoférovania 12 rokov, teraz jazdím skoro každý deň v Bratislave.

 

Stiahnuť zadarmo

Vaše osobné údaje (meno a email. adresa), budeme spracovávať v súlade s ochranou osobných údajov a to za účelom zaslania ebooku zadarmo a zasielania článkov a  obchodných informácií o produktoch súvisiacich so strachom zo šoférovania. Stlačením tlačítka stiahnuť zadarmo s týmto spracovaním súhlasíte. Prečítajte si zásady ochrany osobných údajov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlásiť sa v maily.

Ako sa asi teraz cítite...

Možno ste na tom so šoférovaním tak, ako som bola ja. Po strednej škole som si urobila v Bratislave vodičský preukaz. Už počas autoškoly som mala strach. Teória mi išla dobre, aj riešenie križovatiek, ale len na papieri. Na ceste som riešiť križovatky vôbec nevedela.

Keď som bola na ceste, spoliehala som sa stále na niekoho iného, len nie na seba. Počas autoškoly na inštruktora a potom na priateľa, ktorý sedel vedľa mňa, keď som šoférovala.

Mala som pocit, že je to toho veľa na čo sa treba sústrediť (dávanie rýchlosti, riešenie križovatiek, sledovanie značiek, radenie do prúdov...) a že to nezvládnem. Keď som mala riešiť križovatku, tak môj mozog vtedy vypol a ja som vôbec nevedela, kto má prednosť. Mala som pocit, že križovatky viem riešiť iba na papieri.

Za volantom som sa vôbec necítila dobre. Mala som obrovský strach už len keď som si predstavila, že mám ísť šoférovať. Bola som nervózna a bolel ma žalúdok.

 

Zbavte sa aj vy strachu zo šoférovania a vďaka tomu získate sebadôveru a väčšiu samostatnosť.

Viem presne, ako sa cítite a čo sa vám preháňa hlavou.

Hovoríte si v duchu, ja to proste nedokážem. Veľmi sa bojím. Radšej to nechám tak. Predstavujete si v hlave, čo všetko sa môže stať a sústredíte sa na všetko negatívne. Prípadne si hovoríte, že nemôžete šoférovať, lebo máte deti a bojíte sa ísť s nimi.

Aby som svoj strach porazila, zaplatila som si aj kondičné jazdy, ale nepomohlo to. Sama som išla po nich asi 3 krát 3 minútovú cestu do potravín a tým to skončilo.

Čo ak som vám povedala, že svoj strach môžete skutočne poraziť? Že sa to dá. Čo ak by ste získali podrobné kroky, ktoré vám k tomu pomôžu?

 

Po 12 rokoch strachu zo šoférovania, som prišla na to, ako sa svojho strachu zbavím. A práve vtedy som, stretla veľa žien, dokonca aj úplne cudzích, ktoré mi hovorili, že tento problém majú tiež. A práve vďaka tomu, som sa rozhodla, že chcem pomáhať ženám zbaviť sa ich strachu zo šoférovania.

 

 Čo získate, keď svoj strach porazíte?

Volnosť

Keď sa zbavíte strachu, získate volnosť.

Hrdosť

Zbavením strachu, získate hrdosť, že ste to dokázali.

Sebadôvera

Prekonaním strachu získate viac sebadôvery.

Radosť z jazdy

Zbavením strachu, zistíte, že jazdenie si môžete aj užívať a tešiť sa z neho.

Zvládnete všetko

Zistíte, že teraz už zvládnete všetko, prečo sa rozhodnete.

Spoznávať svet

Keď už jazdíte, môžete spoznávať viac svet/krajinu kde bývaš.

Aj ty máš už dosť podobných otázok a  poznámok?

"Kedy konečne začneš šoférovať?"

"Načo ti je vodičský, keď nešoféruješ?"

"Stále sa len vyhováraš, prečo nemôžeš šoférovať."

 

 

Predstav si ako sedíš za volantom a s úsmevom sa odvezieš kam potrebuješ

Rozhodnutie je len na TEBE.

Vyberte si pre Vás vhodný produkt a prečítajte si o nich viac:

 Čo povedali ženy o produktoch Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania

 

Šoférovanie mi prinieslo slobodu, keď je manžel na služobke a ja s deťmi u rodičov v TN, uz nečakám kým muž príde pre nás ale odšoférujem to do BA sama

Adi, chcem sa vám veľmi poďakovať a zaželať vám aby ste nás ženy povzbudzovali k šoférovaniu aj naďalej...tá cesta, ktorú som začala na vašom kurze je na dlho a ešte sa neskončila...ale idem po nej a nevzdávam sa:). Šoférovanie mi prinieslo slobodu, keď je manžel na služobke a ja s deťmi u rodičov v TN, uz nečakám kým muž príde pre nás ale odšoférujem to do BA sama. Momentálne je pre mňa výzva parkovanie v BA, ale celkovo šoférovanie v BA je pre mňa ešte stále nočná mora a chodím len tam, kde poznám cestu a viem že zaparkujem. Ako som písala mám toho ešte veľa pred sebou,...ale táto cesta nie je len o šoférovaní, je o mojich strachoch o ich prekonávani, o viere v seba samu a aj prijatie zodpovednosti za deti v oblastiach života, v ktorých sa ja sama cítim neisto. Držím vám palce v ďalších prácach a ďakujem! Eva

Eva Valentinyová

 

 Snažím sa rozšoférovať dva roky. Cítim, ako sa postupne zlepšujem, mám viac prehľadu na ceste a menej nervov. Riadim sa radami z ebooku. Hovorím si, že toto je súčasť môjho materského povolania. Tak ako im varím, periem... tak ich chcem vedieť aj prepraviť kam treba.

Napíšem aj ja svoju skúsenosť na povzbudenie. Veľmi mi pomohli rady z ebooku a v skupine. Hlavne v tom uvedomovaní si, že to chce čas. Snažím sa rozšoférovať dva roky. Začala som ako tehotná s tretím dieťatkom. Po pôrode som dlho nejazdila a teraz čakáme štvrté a to už bola fakt nutnosť vedieť sa odviezť. Bývame v BA. Moja najčastejšia trasa je Ružinov -Petržalka (cez Prístavný most). Kto to pozná, vie, že je to náročný úsek. Cítim, ako sa postupne zlepšujem, mám viac prehľadu na ceste a menej nervov. Riadim sa radami z ebooku.Hovorím si, že toto je súčasť môjho materského povolania. Tak ako im varím, periem... tak ich chcem vedieť aj prepraviť kam treba. Veľmi dôležitá je pre mňa v tomto aj viera. Pred jazdou sa sa pomodlím o ochranu.

Pavla Kotúčová

..ebook mi pomohol po neúspešných pokusov počas 13 rokov odvážiť sadnúť sama za volant.

Andrejkin ebook mi pomohol znova po neúspešných pokusov počas 13 rokov odvážiť sadnúť sama za volant. Dovtedy som vždy šla s niekým, ale oplatilo sa a moje sebavedomie postupne rastie. Veľmi mi pomáhajú aj jej odporúčania, videá či blogy a podporná skupina na Fb. Ďakujem

Gabriela Kadlečíkováwww.gabrielakadlecikova.sk

Vodičský preukaz som mala 13 rokov. Seminár mi dal veľa....  Teraz jazdím, aj keď to nie je každý deň, ale keď treba, už nemám problém sadnúť za volant.

Vodičský preukaz som mala 13 rokov a nejazdila som. Zúčastnila som sa seminára Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania. Dal mi veľa, hlavne som si po ňom stále opakovala, že jazdiť viem, ale čo ma blokuje je strach v mojej hlave a uvedomenie si, že nikto na ceste nechce úmyselne zapríčiniť nehodu (lebo aj tohto som sa bála, že čo ak niekto do mňa nabúra, alebo ja nabúram). Šoférovanie mi prináša pocit slobody. Nemusím stále niekoho prosiť, aby mňa a moje dcéry niekam odviezol. Aj keď ešte parkovanie nemám v malíčku, tak odviezť sa z bodu A do bodu B už zvládam. Jazdím, aj keď to nie je každý deň, ale keď treba, už nemám problém sadnúť za volant.

Petra Antalíková

...ebook odporúčam ženám, čo sa ocitli v takejto situácii a rady by zase sadli za volant...už len preto, aby mohli byt nezávislejšie a samostatnejšie...

Myslím, že v tomto ebooku by sa našla mnohá z nás, čo má problém so šoférovaním...ako napr. aj ja...niečim podobným ako autorka som si prešla tiež...a aj vďaka tomuto ebooku som sa "nakopla" s tým, že do leta 2017 už chcem normálne a samostatne šoférovať...pretože naozaj je to (ako autorka píše) len vo vašej hlave...treba si dodať sebavedomia, premôcť sa a veriť si, že to dokážem...ebook odporúčam ženám, čo sa ocitli v takejto situácii a rady by zase sadli za volant...už len preto, aby mohli byt nezávislejšie a samostatnejšie...

Zuzana Poláková

Tento ebook je užitočný sprievodca pre každú ženu, ktorá má obavy zo šoférovania.

Tento ebook je užitočný sprievodca pre každú ženu, ktorá má obavy zo šoférovania. Nájdete tu zaujímavé rady týkajúce sa takmer všetkých dopravných situácií, ktorých ste sa doteraz báli, veľa užitočných linkov, praktických ukážok, postrehov... Doplnený o Andrejkin osobný príbeh a členstvo v podpornej skupine na FB, vám tento ebook bude nápomocným sprievodcom k slobodnejšiemu a samostatnejšiemu životu.

Stanka Soboloválektorka, autorka knihy Tajomstvo ženskej prosperity, Terapeut Duše,

Páči sa vám predstava, že si sadnete do auta a bez strachu sa odveziete kamkoľvek budete chcieť? Tak si to doprajte!

Napísala som ebook a knihu Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania a vytvorila som online tréning.

Určite ste zvedaví, koľko stoja moje produkty? Ebook stojí 12 eur a online tréning 47 eur.

Odhaľte tajomstvo ako sa zbaviť strachu zo šoférovania

12 rokov som mala obrovský strach zo šoférovania, až potom som prišla nato, ako sa ho zbaviť. Teraz jazdím v BA skoro každý deň. Stretla som viacero žien, ktoré trápi tento strach tiež. A tak som sa rozhodla, pomáhať im.

Viem presne čo prežívaš a čo sa ti preháňa hlavou. Ak máš už dosť poznámok, kedy konečne začneš šoférovať, tak si tu správne. Odhaľ tajomstvo ako sa zbaviť strachu zo šoférovania, ktoré ti ponúkam. Vyber si ebook alebo online tréning Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania a zbav sa svojho strachu aj ty!

Pridaj sa do skupiny žien, ktoré svoj strach už porazili. Nebudeš na to sama, budem tu s tebou.

Teším sa na teba!

Chcem sa dozvedieť viac o ebooku

Viem, že keď sa rozhodneš svojho strachu zbaviť, tak to dokážeš. A ja ti s tým rada pomôžem.