Kniha
Stratení v živote a v strachu

 

O čom je kniha:

 

Prichádzame sem s radosťou a túžbou učiť sa, objavovať a rásť. Máme v sebe plameň radosti z chuti po živote, ktorý sa však časom zmení na iskru a niekedy zhasne aj tá. Zostaneme zaseknutí a stratení v tme...

 

Kniha Stratení je pohľad na život a jeho situácie, v ktorých sa každý z nás ocitá a cíti sa bezmocní a stratení. Môže to byť hľadanie novej práce, návrat do práce po materskej a pocit, že už nechceme fungovať tak, ako pred tým. Cítime, že nie sme šťastní, že nám niečo uniká a snažíme sa to nájsť. Na jednej strane chceme zapadnúť, necítiť sa odstrčení a na strane druhej chceme ísť za svojím snom. Túžime niečo vytvoriť, napriek nášmu strachu a možno aj odhováraniu našich blízkych. Hľadáme nejaký prijateľný kompromis, ktorý nám to všetko umožní. Kniha je plná uvedomení a rôznych tém na zamyslenie, ako chceme žiť v našom živote. Ponúka nám pomoc a podporu, že nie sme sami, ktorý sa cítia byť občas stratení.

 

 

Počet strán:   215

 

Cena knihy:

 

Kniha je teraz v predpredaji. A to znamená, že máte možnosť kúpiť si ju za najvýhodnejšiu cenu. Bežná cena knihy bude 13,10 eur. Cena knihy teraz v predpredaji je 9 eur + poštovné 2 eurá.

Upozornenie: 

Kniha je práve v tlači, cena v predpredaji je nízka, pretože Vám kniha bude zaslaná až po jej vytlačený. Predpokladaný termín odosielania je: 28.10.2020

 

Čo na knihu hovoria tí, ktorí ju už čítali:

 

V každej kapitole som mala pocit, že tá kniha je o mne. Tu nejde o tých ostatných, ale o vás.

Kniha stratení v živote a strachu sa mi veľmi páči.V každej kapitole som mala pocit ,že tá kniha je o mne.V každej vete som našla aj kúsok seba.Po prečítaní knihy som sa rozhodla urobiť aj ja vo svojom živote pár zmien.Ďakujem Vám už za druhú skvelú knihu vďaka ktorej som pochopila veľa veci ,čo a ako robiť aby som bola aj ja s tým stotožnená a šťastná.Určite tú knihu odporúčam všetkým ktorý celý život žijú v strachu niečo vo svojom živote zmeniť aby boli ostatný spokojný.Tu nejde o tých ostatných ale o Vás ..Ta kniha vám dodá odvahu a veľa veci pochopíte tak ako aj ja.
Michaela Šateková

 

 

Verím, že to, že som túto knižku čítala práve v tomto mojom životnom období nebola náhoda. Mám a mala som pocit, že si ma táto knižka našla v ten pravý čas. V čase keď som hľadala odpovede na mnohé otázky...

V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať za to, že som mala tú česť prečítať si túto knižku medzi prvými. Verím, že to, že som túto knižku čítala práve v tomto mojom životnom období nebola náhoda. Mám a mala som pocit, že si ma táto knižka našla v ten pravý čas. V čase keď som hľadala odpovede na mnohé otázky a na mnohé z nich som našla odpoveď práve v nej. Veľmi sa mi páči štýl a prejav akým autorka píše svoje knižky. Sú veľmi pútavé. Vždy som sa tešila na tú pohodu a oddych pri čítaní tejto knihy. Pevne verím, že knižka bude mať úspech, pretože mňa naozaj veľmi milo prekvapila. Prajem aj vám príjemné čítanie.
Lucia Blahová

 

 

Kniha je svedectvom, holou pravdou opätovného nájdenia viery vo vlastné schopnosti. Chce to poriadnu odvahu napísať knihu povzbudzujúcu žiť život naplno a nestratiť sa v ňom. Autorke sa to podarilo jednoduchým spôsobom... Zatvárajúc poslednú stranu knihy, si mnohé s úľavou na duši poviete: „Never give up,“ a vaša vnútorná navigácia zahlási: „Je to možné! Pred strachom otočte sa do protismeru!“

Kniha „Stratení v živote a v strachu ... nie ste v tom sami“ od Andrey Závodskej predstavuje, moderným spôsobom povedané, malé „GPS“ do stresových situácií. Po prvej publikácii „Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania“ prichádza autorka s návodom predovšetkým pre ženy, skôr mamičky s malými deťmi, hľadajúce odvahu a spôsob ako naplniť svoje túžby, sny a ciele, a pritom udržať na uzde prílišné obavy zo zlyhania. S úplným súhlasom môžeme povedať, že v živote je potrebná motivácia, pretože často nie je jednoduché nakopnúť vlastné „ja“ do uskutočňovania malých či veľkých cieľov. Aj kniha sa usiluje dosiahnuť v konečnom dôsledku atribút motivačná, čo zdôrazňuje aj samotná autorka. Nemožno si nevšimnúť, že jej snahy prekonania vlastného strachu neustále spája s písaním a uverejnením svojej prvej knihy, čo na niektorých miestach môžeme vnímať ako opakujúci prvok. Napriek tomu je kniha svedectvom, holou pravdou opätovného nájdenia viery vo vlastné schopnosti. Nejednej z nás určite predkladá zrkadlo, v ktorom sa s povzdychom stotožníme s viacerými skutočnosťami a svojím uvedomením dávame súhlas s myšlienkami, akými sú napr. - v živote sa netreba porovnávať s inými, iba so sebou samým, netreba príliš tlačiť na cieľ, ale dôležité je vniesť pokoj do života. Vnútorný svet človeka je naozaj zamotaným labyrintom a chce to poriadnu odvahu napísať knihu povzbudzujúcu žiť život naplno a nestratiť sa v ňom. Autorke sa to podarilo jednoduchým spôsobom, opierajúc sa o osobné zážitky a o zážitky s vlastnými deťmi. Tie dopĺňa zaujímavými citátmi slávnych osobností, ktoré podporujú človeka k zamysleniu sa. Ak nie ste náročné čitateľky, tak na záver, zatvárajúc poslednú stranu knihy, si mnohé s úľavou na duši poviete: „Never give up,“ a vaša vnútorná navigácia zahlási: „Je to možné! Pred strachom otočte sa do protismeru!“
Mgr. Barbora Baňasová

 

 

Každému človeku pomôže (sadne) niečo iné, no mne práve táto kniha dala chuť bojovať za svoje ciele, nebáť sa, byť otvorený novým možnostiam, veriť v seba. Kniha je písaná veľmi pútavo.

Každému človeku pomôže (sadne) niečo iné, no mne práve táto kniha dala chuť bojovať za svoje ciele, nebáť sa, byť otvorený novým možnostiam, veriť v seba. Kniha je písaná veľmi pútavo. Autorka vysvetľuje jednoduchým príkladom so svojho života, ako prežívala rôzne situácie a momenty, s ktorými sme sa mnohí neraz stretli. . Pomohla mi uvedomiť si kde sa nachádzam, a kde chcem v budúcnosti BYŤ. Ďakujem!
Michaela Maškarová Michalková

 

 

V živote každého príde chvíľa, keď prehodnocuje, keď mu zrazu nič nedáva zmysel... Stratení v živote vám pomôže zamyslieť sa nad tým, čo chcete a kam ďalej.

V živote každého príde chvíľa, keď prehodnocuje, keď mu zrazu nič nedáva zmysel a začne hľadať povestne niečo... Kniha Stratení v živote vám pomôže zamyslieť sa nad tým, čo chcete a kam ďalej. Osobný zážitok autorky ešte umocňuje chuť v živote niečo zmeniť. Možnosti riešenia, ktoré ponúka, sa hodia vždy do každodenného života. Kniha rozhodne plní svoj účel - motivuje.
Lenka Košáňová

 

 

 

 

 

Mám záujem o obidve knihy:

 

Ak máte záujem o obidve knihy - Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania + Stratení v živote a v strachu, ich cena spolu je 26 eur.  Teraz ich môžete mať za 18 eur + 2 eurá poštovné. Poslať vám ich ale môžem až po vytlačení knihy Stratení v živote a v strachu - predpokladaný termín poslania je 30.10.2020  Svojou objednávkou s týmto termínom súhlasíte.

Nova referencia
Meno
Text
Meno