Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania - VYPREDANÉ

Mám pre vás novinku v mojich produktoch. Je to motivačný zošiť (tlačená verzia ebooku). Nie každému vyhovuje ebook alebo online tréning a práve preto som pripravila aj tlačenú verziu.

Za volantom som sa vôbec necítila dobre. Mala som obrovský strach, už len pri predstave, že mám ísť šoférovať.  Bola som nervózna a bolel ma žalúdok.

Mala som pocit, že ma nikto nechápe a že som v tomto strachu sama. Čítala som si články a hovorila som si, to sa ľahko povie. Postupne som prišla na to, ako strach prekonať a uvedomila som si, že môžem pomáhať ďalším ženám a vytvoriť to, čo mne chýbalo. A preto začali postupne vznikať produkty Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania., vďaka ktorým vám môžem odovzdať všetky kroky, ako som začala šoférovať a dať vám podporu, povzbudenie.

 

 

Dôležité upozornenie:

Ak ste si zvolili, že máte záujem o motivačný zošiť (fyzický produkt), pri objednávke potrebujete vybrať poslať poštou (nie mailom). Spôsob poslať mailom je určený len pre ebooky a online tréning. Ďakujem.

Cena

Cena knihžky je 12,50 eur + poštovné 2 eur (14,50 eur).

 Ak ste z ČR (a máte záujem o knihu), prosím kontaktujte ma mailom.

Ak aj vás trápi strach zo šoférovania a neviete ako sa ho zbaviť, prečítajte si moju knižku, ako sa mi podarilo po 12 rokoch strachu začať šoférovať.

Uchmatnite si jednu pre seba 🙂

Čo kúpou knihy získate?

  • 85 strán
  • plán prekonania strachu
  • prístup do praktickej časti na webe (linky na videá a články s praktickými ukážkami a radami)
  • členstvo v uzatvorenej skupine na facebooku
  • možnosť komunikovať cez správy

 

Zmeňte svoj strach na silu, ktorá vás bude poháňať.

 

Obsah knihy: