Kto som?

Volám sa Andrea Závodská, som mama dvoch detí (mám syna a dcérku).

Vodičský preukaz som si robila pred 12timi rokmi, v čase, keď som bývala v Bratislave pár mesiacov. Vodičský som si spravila bez problémov, ale nejazdila som. Mala som strach. Bála som sa spoliehať sa sama na seba. Mala som pocit, že je toho strašne veľa načo sa treba sústrediť (dávanie rýchlostí, sledovať značky, riešiť križovatky, sledovať chodcov a ostatné autá, radenie do prúdov....)

Kým som konečne svoj strach prekonala trvalo to 12 rokov. Teraz jazdím v Bratislave skoro každý deň.

Počas tých 12tich rokov, som viac krát skúšala začať šoférovať a vždy to skončilo len dvoma - troma krátkymi trasami. Robila som si aj kondičné jazdy, ale ani tak som šoférovať sama nezačala. (Tým nechcem povedať, že kondičné jazdy nemajú význam. Význam určite majú. Ale môj problém bol niekde inde.).

Teraz už viem, prečo mi to trvalo tak dlho a viem čo môže pomôcť aj vám. Keď som začala prekonávať svoj strach, mala som pocit, že ma nikto nechápe. Chýbala mi podpora, povzbudenie. Hľadala som to, ale nenašla. A preto som sa rozhodla, že presne to vytvorím pre ženy, ktoré majú strach zo šoférovania. Ja som si tým prešla a presne viem, čo cítite a čo potrebujete.

Mojou túžbou je pomôcť vám a tešiť sa z každého vášho úspechu.